VIII Otwarty Turniej Siatkarski z okazji 660lecia Skawiny

10 czerwca 2024

W miniony weekend mnóstwo atrakcji czekało mieszkańców Skawiny i okolic. I to nie tylko z okazji Dni Skawiny ale również w sobotę 8 czerwca odbył się VIII już Otwarty Turniej Siatkarski z okazji 660lecia Skawiny. Pasjonaci siatkówki mogli na hali przy LO oglądać zmagania siatkarskie, zacięte pojedynki i walkę o każdy punkt.

Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z różnych regionów małopolski i nie tylko: Pokłosie i Lotnicy z Krakowa, Zelina Jurków, Heron Feniks Przeworsk, Rapapara z Myślenic, Brzeskie Dziki, 2 drużyny z Rzeszowa – Lynx i KMT oraz 3 zespoły lokalne – ET Freestyle, Piękna i Bestie oraz Bengay Team.

Mecze grupowe rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, na 3 boiskach równocześnie. Do finału awansowały drużyny z 1 miejsc w grupach – Lotnicy, Pokłosie i Rapapara. A drużyny z drugich miejsc rozegrały „złotego seta” do 10 pkt o wejście do finału. Awans otrzymała drużyna Lynx Rzeszów. Po zaciętych pojedynkach półfinałowych drużyna Rapapara i Pokłosie zmierzyły się w walce o 3 miejsce a Lotnicy i Lynx Rzeszów o pierwsze. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

1 miejsce – Lotnicy Kraków

2 miejsce – Lynx Rzeszów

3 miejsce – Pokłosie Kraków

4 miejsce – Rapapara z Myślenic.

MVP turnieju został wybrany zawodnik drużyny zwycięskiej – Konrad Kotlarski.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a zwycięzcy puchary, medale i drobne upominki rzeczowe.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zapraszamy na kolejny turnieju – pierwszego grudnia…

Link do galerii https://fotoprezenter.pl/roman-kierzkowski-2024-06-08-viii-otwarty-turniej-siatkarski-skawina-8062024

Post navigation

Narzędzia dostępności